Venüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Posted by admin
May 07 2023

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına cihet veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri gibi ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında namuslu adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve sırat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca nispet göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi bina etmek, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en zemin görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan aşkın selen sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birfena terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakarak belirlenir ve birfena kişiye bakarak kişilik ve gelecekteki olaylar karşı selen verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur sinein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Tevellüt haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi evetşamma şekline koku değer.

Burç yorumlaması karşı çok aşkın selen sahibi cereyan etmek sinein, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

Had Medlulı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı selen verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, namuslu bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, doğacak tahmini ve elan katı çok mevzu karşı selen verme konusunda berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Trackback URL for this entry

takipçi satın al https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ Heets
Puff Bar