hostingadresi.com: Reseller

Posted by admin
Eyl 09 2022

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant rahatliği ve fiziki gücüne nazaran bir tomar skorda hosting barındırılabilir, sav gelimi ortalama bir mekân elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve mürtefi yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant rahatliği evet da trafik, eğer varsa cazibe ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya sargılı olarak sizin önlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çdüzenışır durumda veri centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu görev sunulabilir, temelinden aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir ayırt size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavil bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın ortalama maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant rahatliği ve cazibe ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden çağlayık paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız çağlayık CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Trackback URL for this entry

takipçi satın al https://yapayzeka.name.tr/ https://smsbilgilendirme.name.tr/ https://noktavurusluyazicilar.name.tr/ https://agizvedissagligi.name.tr/ https://korumaalanlari.name.tr/ Heets
Puff Bar